Contact

Alle opmerkingen en suggesties zijn welkom op info@archeonet.be

Medewerkers:

Tijl VereenoogheTijl Vereenooghe

Coördinator ETWIE vzw

ArcheoNet: design, CMS, content
tijl@archeonet.be


Johan Claeys
Johan Claeys

Doctoraatsstudent K.U.Leuven

ArcheoNet: content
jo@archeonet.be

David Demoen
David Demoen

Archeoloog bij BAAC Vlaanderen

ArcheoNet: content
david@archeonet.be

Annika Devroe
Annika Devroe

Bouwhistorica bij ARTER

ArcheoNet: content
annika@archeonet.be


  Bart LauwersBart Lauwers

Archeologische Dienst Waasland

ArcheoNet: content
bart@archeonet.be


Patrick Reygel
Patrick Reygel

Archeoloog bij ARON bvba

ArcheoNet: content
patrick@archeonet.be


Klara Hermans
Klara Hermans

Erfgoedmedewerker Regionaal Landschap Kempen en Maasland vzw

ArcheoNet: content
klara@archeonet.be


Oud-medewerkers:

Jan Decorte
Jan Decorte

Intergemeentelijk archeoloog Archeo7


Jeroen Vermeersch
Jeroen Vermeersch

Maritiem archeoloog bij de RACM Lelystad (Nederland)


Niko Van Kemseke
Nikolaas Van Kemseke

Cultuurbeleidscoordinator in Rumst


Prisca Valkeneers
Prisca Valkeneers

Wetenschappelijk assistent Centrum voor de Vlaamse Kunst van de 16de en 17de eeuw, Antwerpen


Yves Schrever
Yves Schrever


Raf Trommelmans
Raf Trommelmans

Archeoloog bij Monument Vandekerckhove


Philip Mostmans
Philip Mostmans

Student Culturele Studies (K.U.Leuven)


Tom Brughmans
Tom Brughmans

Onderzoeksassistent University of Southampton

Share